اپلیکیشن سه بعدی Rhino
معرفی یکی از دیگر از معروفترین و کاربردی ترین اسکنر سه بعدی اپ پباده سازی سه بعدی به اسم Rhino و ویزگی های این اپ را در این نوشته علمی شرح دادیم تا بتوانید با مطالعه آن گزینش دقیقی جهت پباده سازی سبک های سه بعدی خویش داشته باشید.

معرفی


یک کدام از دوست داستنی ترین قابل انعطاف افزارهای سبک سازی سه بعدی برای ایجاد کنندگان و اشخاص سرگرم در قضیه پرینتر سه بعدی ، Rhinoceros 3D میباشد که با اسم Rhino نیز شناخته می گردد. بر طبق هندسه NURBS (غیر یکنواخت) ، این نرم افزار سبک سازی معمولاً برای معماری ، مثال سازی اول ، مهندسی ، طلا و جواهرات وجواهرات و پباده سازی های صنعتی ، گرافیکی ، دریایی و خودرو استعمال می گردد. پایانی ورژن آن ، Rhino 6 برای حذف موانعی که هنگام استعمال از نرم افزار ساخت و ساز می گردد ، تاسیس شده است. به لطف هزاران استفاده کننده خویش ، این اپلیکیشن بهبود یافته میباشد و ورژن فعلی سریعتر و استوار میباشد.

این برنامه به وسیله رابرت مک نایر و همکارانش ، در یک کمپانی بومی در بارسلونا پباده سازی شد ه است که به فروش ، فراگیری ، بازاریابی و پشتیبانی از نرم افزار در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا تخصیص یافته میباشد. Rhinoceros 3D در صدر تکمیل کننده برنامه AutoCAD بود که بوسیله کمپانی چندین ملیتی Autodesk تشکیل شده بود. توفیق این اپ درین حقیقت مخفی میباشد که محدودیتی برای عدم وضوح یا این که اندازه نقشه ها نیست. بیایید خصوصیت های آخری ورژن کرگدن یا این که به عبارتی راینو را چک کنیم!

خصوصیت های اساسی


Rhinoceros 3D یک نرم افزار CAD با تعداد متعددی از ابزارهای غامض سبک سازی سه بعدی میباشد که به شما قابلیت و امکان می دهد انواع غیرقابل تصور را با تمرکز و جزئیات بهتر ساخت و ساز فرمایید و برخی را حتی با پرینتر سه بعدی چاپ فرمائید ، خواه یک نگارگری ، یک طرح و یا این که حتی نسخه برداری سه بعدی. این برنامه با اکثر نرم افزار های پباده سازی ، تنظیم پیش نویس ، CAM ، مثال سازی ، ارائه و تصویر سازی سازگار میباشد.

همان طور که تا قبل از اینً گفتیم ، این نرم افزار بر طبق سبک سازی بدون پول با به کار گیری از NURBS میباشد. Rhino 6 به شما قابلیت میدهد با منحنی ها یا این که فرمول های ریاضی فعالیت فرمائید که توانمند به تولید صورت ظریف از یک صورت سه بعدی میباشند. در وب سایت بسط دهنده معین شد ه است: ldquo;NURBS ساخت کننده ریاضی هندسی سه بعدی میباشد که قادر است هر صورت را بطور ظریف تعریف نماید ، از یک خط دو بعدی معمولی ، دایره ، قوس یا این که منحنی گرفته تا یک سطح آلی سه بعدی به طور کاملً بغرنج یا این که جامد. به جهت انعطاف پذیری و اعتنا آن ها ، مدلهای NURBS در هر روند مانند تصویرگری ، برنامه خردسالان یا این که ایجاد کرد قابل به کارگیری می باشند. ldquo;

زمانی که استفاده کننده یک شیء را سبک کرد ، قادر است با فرمت .STL یا این که .OBJ ، مطلوب برای ساخت و ساز افزودنی و پرینتر سه بعدی آن را خروجی بگیرد. دقت به این نکته دارای اهمیت میباشد که چاپ سه بعدی تخصص این نرم افزار مدلساز سه بعدی وجود ندارد.

نرم افزارهای اسکنر سه بعدی

نرم افزارهای کاربردی اسکن سه بعدی

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Rhino

آموزش نرم افزار کیورا (Cura) – قسمت دوم (مانیتور کردن موارد مهم و آشنایی با پنل تنظیمات)

جایگزین های نرم افزار ۳d Builder

، ,سه ,سازی ,میباشد ,یک ,نرم ,سه بعدی ,این که ,نرم افزار ,یا این ,پباده سازی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
دائی ابراهیم جویا افزار ماندگار پرسیا فروشگاه بزرگ احسان -فروش انواع سی دی ونرم افزار و ... کِلک شیدایی ایران فیلم ايران نامبر neginsib minugerafick اینجا همه چی هست frektalsabz