نرم افزار سه بعدی Solidworks
یک کدام از قابل انعطاف افزارهای پباده سازی اسکنر سه بعدی جهت چاپ سه بعدی میباشد که در قسمت های صنعتی و تولیدی یوزرها متعددی دارااست ، درین نوشته علمی به معرفی این اپلیکیشن و اینکه آیا نرم افزار سه بعدی Solidworks مطلوب جهت به کار گیری پرینتر سه بعدی میباشد یا این که خیر ! میپردازیم .

معرفی


در قسمت های صنعتی و پباده سازی تولیدات ، SOLIDWORKS یک کدام از مطلوب ترین اپ های CAD میباشد که اکثری به آن پشت گرمی دارا هستند. این نرم افزار از میانه ده سال 90 میلادی شغل خویش را استارت نموده است و پایانی آمارها تقریب میزنند که نزدیک به 80/3 میلیون مخاطب فعال در 80 مرز و بوم دارااست.

این اپ مبنی بر سبک سازی پارامتری میباشد و در جايگاه نخستین برای ساخت سبک ها و مجامع سه بعدی به کار گیری میشود. SOLIDWORKS همینطور در دنیای ساخت افزودنی به کاربردی ترین نرم افزار رسیده میباشد چون مهندسان را قوی می سازد سبک های خویش را با فرمت STL ذخیره نمایند. STL پوسته مایحتاج برای پردازش یک سبک سه بعدی به وسیله برنامه پرینت سه بعدی را گویند .

نرم افزارهای اسکنر سه بعدی

نرم افزارهای کاربردی اسکن سه بعدی

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Rhino

آموزش نرم افزار کیورا (Cura) – قسمت دوم (مانیتور کردن موارد مهم و آشنایی با پنل تنظیمات)

جایگزین های نرم افزار ۳d Builder

سه ,نرم ,میباشد ,افزار ,solidworks ,های ,سه بعدی ,نرم افزار ,افزار سه ,قسمت های ,های صنعتی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ranginkamanha اخبار و مقاله های مبلمان شهری jaydenlhn8dsu love آنلاین بازی COD شوره زار غریب بهترین سایت دلاوران پارسی دانلود کتاب الکترونیکی تعميرات کامپيوتر و لپ تاپ در کرج pikasopq