۱- Trnio
اپ اسکنر سه بعدی Trino

اپلیکیشن اسکنر سه بعدی Trino

یکی قابل انعطاف افزارهای دوستداشتنی که عملاسکنر 3 بعدی را اعمال می بخشید ۱۲۳D Catch بود که متاسفانه از سمت شرکت آفریننده اش دیگر عرضه نشد. البته خبر عالی این میباشد که نرم افزار Trino شبیه ۱۲۳D Catch فعالیت می نماید و دست شمارا خالی نمی گذارد!. با به کار گیری از Trino می توانید تلفن همراه هوشمند خویش را به یک اسکنر سه بعدی دستی و قابل حمل تبدیل نمایید. این نرم افزار دارنده دو شرایط نسخه برداری شی ها و نسخه برداری صحنه میباشد. نرم افزار در شرایط کپی اشیاء (object mode) مخاطب را به گونه ای هدایت و پند می نماید تا بتواند در حوالی شی تکان نماید و یه سبک سه بعدی مطلوب را تهیه و تنظیم نماید. این در حالی میباشد که وضعیت کپی صحنه یا این که به عبارتی scense mode ، استفاده کننده آزاد میگذارد تا هر آنچه که می خواهد در فریم خویش مکان دهد و به یک سبک سه بعدی دلخواه رسد. موقعیت دوم بیشتر برای فضاهای گشوده یا این که اجسام گران قدر به مطلوب میباشد.

این نرم افزار به طور پیش فرض دارنده ابزارهایی برای دستکاری سبک سه بعدی و مش های به دست آمده میباشد. جذاب میباشد بدانید Trino یک کانال اجتماعی منحصربه فرد نیز دارااست که از روش آن میتوانید فولدر سه بعدی که کپی نموده اید را با سایرافراد به اشتراک بگذارید و یا این که از سبک های دیگرافراد به کار گیری نمایید. این اپلیکیشن صرفا خروجی PLY به شما میدهد که شاید یه خرده محصور کننده باشد البته برخلاف اپ Autodesk به ما اذن میدهد تا عکس ها را بیرون از اپ پردازش فرمائید. البته خبر بد اینکه صرفا دارندگان سیستم دلیل iOS می توانند از این اپ خوب به کار گیری نمایند با این حالا این اپلیکیشن را خواهیم توانست جز شایسته ترین نرم افزار های اسکنر سه بعدی برای تلفن همراه های هوشمند به حاسب آوریم.
مشخصات:

تکنولوژی : Photogrammetry
نوع : نرم افزار نسخه برداری سه بعدی برای موبایل هوشمند
سیستم برهان : iOS
فرمت خروجی : PLY

بها به دلار : مجانی

وب سایت Trino۲- Autodesk ReMake
برنامه اسکنر سه بعدی Autodesk ReMake

نرم افزار نسخه برداری سه بعدی Autodesk ReMake

کمپانی Autodesk یک اپلیکیشن حرفه ای بر اساس فتوگرمتری (photogrammetry) منتشر نموده است که ReMake اسم دارااست. این اپ هم همانند Trino و ۱۲۳D Catch با استعمال از یکسری عکس مش های بسیار با کیفیتی را ساخت و ساز می نماید. این اپلیکیشن مجانی میباشد و شما میتوانید عکس ها و مش ها را در ReMake بازنویسی فرمایید و Autodesk ابزار و فیچرهای قدرتمندی را در چنگ شما گذارده میباشد. میلیاردها پلی گون را می توانید در این اپ داشته باشید و نسخه برداری های بسیار با کیفیتی داشته باشید. سیستم پردازش ابری به این قابلیت و امکان را آماده کرده تا روی سیستم برهان های ضعیف خیس نیز خروجی های قابل قبولی را به دست آورد. این اپلیکیشن تحت عنوان یک اسکنر سه بعدی برای معمولی سازی مراحل پباده سازی قادر است کاربرد داشته باشد یااینکه در موزه برای کپی اشیا تاریخی استعمال شود یااینکه در صنعت بازی سازی یا این که کاربرد خاص دیگر به شغل برود. مورد بعدی که معرفی میکنیم نرم افزار Agisoft میباشد که یک حریف توانمند برای Remake محسوب میشود و تعیین در میان این دو آیتم یه خرده طاقت فرسا میباشد.


خصوصیات:

تکنولوژی : Photogrammetry
نوع : نرم افزار نسخه برداری سه بعدی برای رایانه
سیستم استدلال : Windows, Mac
فرمت خروجی : STL, OBJ, FBX, PLY

بها به دلار : ۳۰۰ $ - لایسنس آموزشی مجانی میباشد

نرم افزارهای اسکنر سه بعدی

نرم افزارهای کاربردی اسکن سه بعدی

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Rhino

آموزش نرم افزار کیورا (Cura) – قسمت دوم (مانیتور کردن موارد مهم و آشنایی با پنل تنظیمات)

جایگزین های نرم افزار ۳d Builder

سه ,میباشد ,نرم ,افزار ,های ,نسخه ,سه بعدی ,نرم افزار ,نسخه برداری ,اسکنر سه ,این که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
فایلهای آماده golbarhyasfv دریا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. vistasazehmi کتابخانه عمومی مرکز همایش های قرآنی mahyarayaneh ngeenkavir استخراج و جمع آوری ارزهای دیجیتال فروشگاه سیدی ویندوز 8 آمد