بیایید ببینیم کدام آیتم برای شما خوب میباشد.
Qlone

این یک نرم افزار نسخه برداری سه بعدی سیار میباشد. Qlone به شما اذن میدهد که قطعاتاسکنر 3 بعدی سه بعدی را کپی کرده و یک سبک سه بعدی با موبایل هوشمند خویش ساخت و ساز فرمایید. به کارگیری از آن سهل وآسان و سریع میباشد. سبک ۳ بعدی را می شود به چند فرمت سه بعدی و برای چاپ سه بعدی و. فرستاد.
نرم افزار qlone
نرم افزار qlone
Trnio

Trnio را می شود به تیتر یک نرم افزار دیجیتالی در لحاظ گرفت ولی می قدرت آن را بر روی موبایل هوشمند به شغل پیروزی. آن تصاویر را به شی ءها سه بعدی تبدیل می نماید، ولی شما همینطور میتوانید قطعات و شی ها سه بعدی را نسخه برداری نمائید. این طرز دو آیتم کیفی را ارایه میدهد: تفکیک پذیری بالا و تحت.
نرم افزار Trino
Sony 3D Creator

در صورتی که نیاز دارید سبک های رزولوشن بالا را با استعمال از یک اپلیکیشن سه بعدی بر روی تلفن همراه هوشمند خویش به دست آورید، این نرم افزار کاربردی سونی می تواند به طور کامل متناسب با نیازهای شما باشد. این اپ مجانی به طور کامل برای مبتدیان سازگار میباشد، به شما این قابلیت و امکان را میدهد که سبک ۳ بعدی خویش را ایجاد نمایید.
نرم افزار sony 3d creator
Heges

Heges یک app نسخه برداری کننده برای iPhone میباشد که یوزرها ماهر را مقصود قرار می دهد. این نرم افزار دارنده خصوصیت های دیدنی اکثری میباشد: ۳۶۰ مرتبه چرخش می نماید، و مشتمل بر ldquo;scanning Infinityrdquo; برای فضاهای تبارک میگردد. همینطور می توانید شایسته ترین وضعیت را که به شما اذن میدهد در دور و اطراف بدون نور نسخه برداری فرمائید را نیز ایفا دهید.
نرم افزار Heges
Scann3D

این نرم افزار ا رابط کاربری بسیار بی آلایش ای دارااست و مخاطب پسند میباشد. برای ساخت و ساز یک سبک سه بعدی، ۲۰ تا ۴۰ عکس بگیرید. قادر است با اشیاء کوچک و همینطور شی ها گران قدر خیس (مانند یک درخت) عمل نماید. شما می توانید سبک خویش را تحت عنوان فولدر STL، یکی دوستداشتنی ترین فرمت برای چاپ ۳ بعدی، صادر فرمایید.
نرم افزار scann3d
itSeez3D

این اپلیکیشن اسکنر سه بعدی به یوزرها اذن میدهد تا در ۳ بعدی با استعمال از آیفون خویش، به یک فولدر سه بعدی قابل بازنویسی دسترسی داشته باشید.

این نرم افزار اسکنر سه بعدی با پردازش عکس ها روی پلت فرم ابر خویش، تصاویر سه بعدی با کیفیت خوب ارائه می دهد. فرایندی که در بین ۵ تا ۱۰ دقیقه ارتفاع می کشد. با این اکنون، در مقایسه با رزولوشن بدست آمده در هنگام کپی کردن شی ها کوچک خیس، رزولوشن پاره ای تحت خیس میباشد. اپلیکیشن بدون پول میباشد و میتوانید تعداد نامحدودی نسخه برداری سه بعدی ایفا دهید.

نرم افزارهای اسکنر سه بعدی

نرم افزارهای کاربردی اسکن سه بعدی

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Solidworks

نرم افزار سه بعدی Rhino

آموزش نرم افزار کیورا (Cura) – قسمت دوم (مانیتور کردن موارد مهم و آشنایی با پنل تنظیمات)

جایگزین های نرم افزار ۳d Builder

سه ,نرم ,افزار ,یک ,میباشد ,سبک ,سه بعدی ,نرم افزار ,نسخه برداری ,بعدی با ,به شما

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
دست نوشته‌های ایمان ایرجیان shayanirayaneh armita74 bankei کامپیوتر دان یعنی کسی که کامپیوتر می داند Islamic United Nations Megan's notes کهکشان فایل مشکل و آی تی(IT)